Яка маса солі утвориться при взаємодії 6.4 г сульфатної кислоти з гідроксидом натрію


Ответы на вопрос

Отвечает Хусаинов Рузаль.

Ответ:

9,94 г

Объяснение:

m(H2SO4)=6,4г

H2SO4+2NaOH=Na2SO4+2H2O

M(H2SO4)=1*2+32+16*4=98 г/моль

n(H2SO4)=6,4/98=0,07 моль

n(H2SO4)=n(Na2SO4) (по ур-ю реакции)

M(Na2SO4)=23*2+32+16*4=142 г/моль

m(Na2SO4)=0,07*142=9,94 г