який об'єм кисню витрачено для спалювання 1 м природного газу,в якому 95% метану (залишок -

негорючі гази)

Ответы на вопрос

Отвечает Одинцов Данил.

Ответ:

1900 литров

Объяснение:

1.)1м³ = 1000л;

2.)V(CH4) = 950 л;

3.) реакция горения метана:

950л x л

CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O

22.4л 44.8л

*V0(CH4) = Vm * n0(CH4)= 22.4 * 1 = 22.4л

V0(O2) = Vm * n0(O2) = 22.4 * 2 = 44.8л*

950/22.4 = х/ 44.8 -> х=1900л-V(O2)