Допоможіть!!! 1. Складіть самостійно схему генетичного ряду Барію. Напишіть рівняння відповідних

реакцій 2. Складіть самостійно схему генетичного ряду фосфору. Напишіть рівняння відповідних реакцій 3. Запропонуйте власну схему метал - сіль - основа - оксид -метал - сіль. Напишіть рівняння реакцій

Ответы на вопрос

Отвечает Новікова Христина.

Ответ:

Объяснение:

1.

Ba→BaO→Ba(OH)₂→BaCO₃→BaCI₂→Ba(NO₃)₂→BaO→Ba

2Ba+O₂=2BaO

BaO+H₂O=Ba(OH)₂

Ba(OH)₂+K₂CO₃=BaCO₃↓+2KOH

BaCO₃+2HCI=BaCI₂+CO₂↑+H₂O

BaCI₂+2AgNO₃=Ba(NO₃)₂+2AgCI↓

2Ba(NO₃)₂=2BaO+4NO₂↑+O₂↑

                  t°

3BaO+2AI = 3Ba +AI₂O₃

2.

P → P₂O₅→ H₃PO₄→ K₃PO₄→Ag₃PO₄→H₃PO₄→Ca₃(PO₄)₂→ P₂O₅

4P+5O₂=2P₂O₅

P₂O₅+3H₂O=2H₃PO₄

H₃PO₄+3KOH=K₃PO₄+3H₂O

K₃PO₄+3AgNO₃=Ag₃PO₄↓+3KNO₃

Ag₃PO₄+3HNO₃=H₃PO₄+3AgNO₃

2H₃PO₄+3Ca(OH)₂=Ca₃(PO₄)₂↓+6H₂O

                 t        

Ca₃(PO₄)₂ =  P₂O₅+3CaO

3.

Fe→FeCI₃→Fe(OH)₃→Fe₂O₃→Fe→FeCI₂

2Fe+3CI₂=2FeCI₃

FeCI₃+3NaOH=Fe(OH)₃+3NaCI

                t  

2Fe(OH)₃ = Fe₂O₃+3H₂O

Fe₂O₃+3CO=2Fe+3CO₂

Fe+2HCI=FeCI₂+H₂