Обчисліть масу розчиненої речовини, яка міститься в 5% розчині масою 200г.


Ответы на вопрос

Отвечает Ганчева Анастасия.

Ответ:

дано

W = 5%

m(ppa) = 200 g

--------------------

m вва - ?

m вва = m(ppa) * w / 100% = 200*5% / 100% = 10 g

ответ 10 г

Объяснение: