Скільки потрібно води для взаємодії з 56г кальцій оксиду?


Ответы на вопрос

Отвечает Ненахова Полина.

Ответ:

1 моль (18 грамм)

Объяснение:

CaO + H2O = Ca(OH)2

n(Ca(OH)2) = m/M = 56г / 56г/моль = 1 моль = n(H2O) согласно коэффициентам

m(H2O) = n*M = 1моль * 18г/моль = 18 г