Обчисліть кількість речовини ортофосфатної кислоти масою 137.2г Даю 20 баллов !Пожалуйста

скорее!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Щеповалова Маша.

Ответ: 1,4 моль

Объяснение:

М(Н3РО4) = 98 г/моль

n(H3PO4) = m/M = 137,2/98 = 1,4 моль