Помогите розвязать скільки літрів становитеме 700г розчину сульфатної кислоти якщо його густина

дорівнює 1,3г/мл

Ответы на вопрос

Отвечает Верхоляк Елена.

Ответ:

дано

m(H2SO4) = 700 g

p(H2SO4) = 1.3 g/mL

----------------------

V(H2SO4) - ?

V(H2SO4)= m(H2SO4) / p(H2SO4) = 700 / 1.3= 538.46 мл

ответ 538.46 мл

Объяснение: