Яка маса солі та який об’єм водню утворюються при взаємодії цинку з сульфатною кислотою масою 24,5

г?

Ответы на вопрос

Отвечает Цап Соломія.

Ответ:

дано

m(H2SO4) = 24.5 g

------------------------

m(ZnSO4) - ?

V(H2) = ?

Zn+H2SO4-->ZnSO4+H2

M(H2SO4) = 98 g/mol

n(H2SO4) = m / M = 24.5 / 98 = 0.25 mol

n(H2SO4) = n(ZnSO4) = n(H2) = 0.25 mol

M(ZnSO4) = 161 g/mol

m(ZnSO4) = n*M =0.25 * 161 = 40.25 g

V(H2) = n*Vm = 0.25 * 22.4 = 5.6  L

ответ 40.25 г , 5.6 л

Объяснение: