Обчисліть масову частку оксигену у сполуці H4P2O5


Ответы на вопрос

Отвечает Андрощук Ангеліна.

Обчисліть масову частку оксигену у сполуці H⁴P²O5.

Розв'язання

Mr(H⁴P²O5)=1×4+2×31+5×16=146

w(O)=5×16/146=80/146=0,55 або 55%

Відповідь: масова частка у сполуці Н⁴Р²О5 дорівнює 0,55 або 55%.