на нейтралізацію сульфатної кислоти витратили 20,025 грам алюміній хлориду.Обчисліть масу утвореної

солі та об'єм води що утворився

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова Ксюша.

Ответ:

Объяснение:

на нейтралізацію сульфатної кислоти витратили 19.6 грам натрій гідроксиду.Обчисліть масу утвореної солі та об'єм води що утворився

H2SO4+2NaOH=Na2SO4+2H2O

За р.р. видно, що nH2O = nNaOH = 0.49 моль

vH2O = 0.49*18=8.82 мл

nNa2SO4=1/2 nH2O = 0.245 моль

mNa2SO4=142*0.245=34.79г