При приготуванні розчину чаю масою 150г з масовою часткою цукру 3% додали ще 5г цукру.​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Диана.

Ответ:

m (цукру) = ω * m р-ну / 100% = 5% * 150 / 100% = 7,5 г;

m (води) = m р-ну - m (цукру) = 150 - 7,5 = 142,5 г;

V (води) = m / ρ = 142,5 * 1 = 142,5 мл.

Объяснение: