В реакцію з HCl вступило 30 г NaOH. обчисліть масу утвореної солі


Ответы на вопрос

Отвечает Амангелды Моля.

Объяснение:

NaOH+HCl→NaCl+H2O

n(NaOH)=30/40=0,75моль

m(NaCl)=0,75×58,5=43,875грамм