Сульфітна кислота кількістю 3 моль взаємодіє з барій оксидом. Укажіть масу утвореної солі. Решите

пожалуйста.

Ответы на вопрос

Отвечает Ющенко Егор.

Ответ:699г

Объяснение:

H2SO4+BaO->BaSO4+H20

n(H2SO4):n(BaSO4)=1:1

m(BaSO4)= n×M=3×233=699