Визначте масову частку (%) глюкози в розчині, який утворився при розчиненні 20г речовини в 80г

води​

Ответы на вопрос

Отвечает Парфенова Николь.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 20 г

m(р-ля) = 80 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 20 + 80 = 100 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 20 / 100  *100% = 20 %