Обчисліть та позначте, який об'єм карбон(IV) оксиду і маса води утворяться в результаті повного

згоряння етанолу кількістю речовини 1,2 моль: ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

     1,2 моль                              Х л               Х г

  C2H5OH     +     3O2    =     2CO2    +    3H2O

n=1 моль                              n=2 моль          n=3 моль

                                       Vm=22,4 л/моль   М = 18 г/моль

                                       V = 44,8 л                m= 54 г

1,2 моль  С2Н5ОН   -  Х л  СО2

  1 моль   С2Н5ОН   -  44,8 л  СО2

V(CO2) = 1,2 * 44,8 / 1 = 53,76 л

1,2 моль  С2Н5ОН  -   Х г  Н2О

  1 моль   С2Н5ОН  -  54 г  Н2О

m(H2O) = 1,2 * 54 / 1 = 64,8 г