Укажи масу натрій сульфіду,який міститься в розчині масою 126г із масовою часткою розчиненої

речовини 4,8%

Ответы на вопрос

Отвечает Депутат Виктория.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 126 г

W(в-ва) = 4,8 %

Найти

m(в-ва)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 126 * 4,8 / 100% =6 г