Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна - здійснити такі перетворення: Mg → MgCI2 →

Mg(OH)2 →Mg(NO3)2 → MgCo3 → MgCl2.ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!​

Ответы на вопрос

Отвечает Базарова Саяна.

Ответ:

Mg + 2HCl = MgCl2 + H2↑

MgCl2 + 2NaOH = Mg(OH)2↓ + 2NaCl

Mg(OH)2 + 2HNO3 = Mg(NO3)2 + 2H2O

Mg(NO3)2 + Na2CO3 = MgCO3↓ + 2NaNO3

MgCO3 + 2HCl = MgCl2 + H2O + CO2