Яку масу спирту можна отримати при спиртовому бродінні 36 г глюкози? ТЕРМІНОВО​


Ответы на вопрос

Отвечает Дуданов Данила.

Ответ:

C6H12O6=2C2H5OH+2CO2

n(C6H12O6)=36/180=0.2 моль

n(C2H5OH)=2*n(C6H12O6)=2*0.2=0.4 моль

m(C2H5OH)=0.4*46=18.4 г

Объяснение: