до 100 г розчину з масовою часткою натрій гідроксиду 15% добавили 50 г води. Яка масова частка лугу

в добутому розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Тужулкина Виктория.

решение :

100*0.15=15

100+50=150

150/15=10

Ответ :10%