Яка проста речовина згоріла у кисні, якщо продуктом реакції є : а)карбон 4 оксид, б)сульфур 4

оксид, в) фосфор 5 оксид? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Асеев Максим.

Объяснение:

а)карбон 4 оксид

C + O2 = CO2

б)сульфур 4 оксид

S + O2 = SO2

в) фосфор 5 оксид?

4P + 5O2 = 2P2O5