Масова частка вітаміну С в чорній смородині становить 0,25 %. Обчисліть, яка маса цього вітаміну

міститься в смородині масою 2 кг. Добова доза вітаміну С становить 0,05 г. Обчисліть кількість добових доз, що містяться в цій масі.

Ответы на вопрос

Отвечает Мансуров Владислав.

Я не впевнена але можливо правильно:

0.25 множимо на 2000г( 2 кг переводимо в грами)

0.25×2000=500 - В 2 кг смородини міститься 5% вітаміну С

500÷0.05=10000 - кількість добових доз,що містяться в 2 кг смородини