Розв’язати задачі: 1. Приготували 74г розчину, де масова частка солі становить 20%. Обчисліть

масу солі і води в розчині. 2. Приготували 150г розчину, де маса води 120г. Обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Сластников Артём.

Ответ:

Рахуємо спочатку массу розчину m(солі)+m(води) = 20+120 = 140 г

Тепер рахуємо масову частку солі в розчині w = m(солі)/m(розчину) = 20/140 = 0.143

Відповідь: 14.3%

Объяснение: