Яка маса купрум(II) оксиду прореагувала з хлоридною кислотою, якщо утворився купрум(II) хлорид

масою 13,5 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Пасечник Виталий.

Ответ:

m(CuCl2)=8г

Объяснение:

Дано:

m(CuCl2)=13,5 г

Знайти:

m(CuCl2)-?

Розв'язання

CuO+2HCl = CuCl2+H20

Mr(CuO)= 80

M(CuCl2)= 135

m(CuCl2) = (80*13,5)/135=8г

Відповідь: m(CuCl2)=8г