Яку массу солі і об'єм води треба взяти для приготування 200 г розчину з масовою часткою соді 0,05


Ответы на вопрос

Отвечает Котов Вадим.

Ответ: 10 г солі та 190 мл води

Объяснение:

m(солі) = 200 г*0,05 = 10 г

m(H2O) = 200 г - 10 г = 190 г

V(H2O) = 190 г/1 г/мл = 190 мл

Відповідь: 10 г солі та 190 мл води