Хімічна формула капрону - (-NH-(CH2)5-CO-)n. Відносна молекулярна маса капрону - 20001. Обчисліть

ступінь полімеризації.

Ответы на вопрос

Отвечает Бакин Константин.

Ответ:

n=177

Объяснение:

Mr= (-NH-(CH2)5-CO-) * n

n = Mr/M(-NH-(CH2)5-CO-)

M(-NH-(CH2)5-CO-)=113

n= 20001/113= 177

Відповідь: n=177