100балов.......... Обчисліть об’єм водню, який виділиться при взаємодії хлоридної кислоти з

алюмінієм масою 8,1 г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Саша.

2Al + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2

8,1 / 2 × 27 = X / 3 × 22,4

8,1 / 54 = X / 67,2

X = 8,1 × 67,2 / 54 = 10,08 л

Відповідь: V (H2) = 10,08 л.