Складіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: Р → Р2О5→Y→ К3РО4


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

1) 4P + 5O2= 2P2O5

2) P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

3) H3PO4 + 3KOH= K3PO4+ 3H2O