4. Яку Кількість речовини кисню витратили на спалювання третього члена гомологічного ряду

вуглеводнів, якщо утворилося 11,2 л (н.у.)карбон (IV) оксиду?

Ответы на вопрос

Отвечает Юринский Матвей.

Ответ:

n(c6h12) = 112/22,4=5 моль n(co2) =5*6/1=30 моль. Это из уравнения реакции c6h12+9o2= 6co2+6h2o

Объяснение:

Отвечает Бондарець Паша.

n(c6h12) = 112/22,4=5 моль n(co2) =5*6/1=30 моль. c6h12+9o2= 6co2+6h2o