Здійснити перетворення: Кальцій гідрогенкарбонат = кальцій карбонат= кальцій оксид=кальцій

гідроксид=кальцій хлорид ​

Ответы на вопрос

Отвечает Манжос Кира.

Ca(HCO3)2 (t)= CaCO3 + CO2 + H2O

CaCO3 (t)= CaO + CO2

CaO + H2O = Ca(OH)2

Ca(OH)2 + 2HCl = CaCl2 + H2O