Обчисли у скільки разів молекулярна маса води менша за молекулярну масу NO . 1,67 1,37 1,92


Ответы на вопрос

Отвечает Zelini Monika.

М(NO) = 14 + 16 = 30

M(Н₂О) = 2*1 + 16 = 18

30/18 = 1,67

Ответ: в 1,67 раза