(Помогите пожалуйста, нужны только ответы) Відносна молекулярна маса води: * 17 18 36 16 32

Зазнач у скільки разів молекулярна маса води менша за молекулярну масу FeO. * 3,7 4,25 4 У результаті хімічної реакції BaO+H2O=Ba(OH)2 утворилося 5643 г барій гідроксиду. Знайди масу води, яка потрібна для взаємодії з 5049 г барій оксиду. * 594 г 597 г 589 г При повному спалюванні органічної речовини етану C2H4 утворився вуглекислий газ CO2 і ВОДА. С2Н4 + О2 = СО2 + Н2О. Визнач суму коефіцієнтів реагентів у цій реакції: * 7 8 4 10 Молекула води має кутову будову. Кут складає: * 107 100 90 104,5

Ответы на вопрос

Отвечает Киселева Александра.

Відносна молекулярна маса води:

18

Зазнач у скільки разів молекулярна маса води менша за молекулярну масу FeO.

4

У результаті хімічної реакції BaO+H2O=Ba(OH)2 утворилося 5643 г барій гідроксиду. Знайди масу води, яка потрібна для взаємодії з 5049 г барій оксиду.

594 г

При повному спалюванні органічної речовини етану C2H4 утворився вуглекислий газ CO2 і ВОДА. С2Н4 + О2 = СО2 + Н2О. Визнач суму коефіцієнтів реагентів у цій реакції:

8

Молекула води має кутову будову. Кут складає: *

104,5

Отвечает Махмутова Катя.

1) 18

2)должно быть 3,4

5) 104,5