Обчисліть масову частку солі, якщо маса солі дорівнює 2г ,яку розчинили в воді масою 18г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гусейнов Эльнур.

Масса раствора равна:

m(p-p) = m(cоли) + m(Н₂О) = 2 + 18 = 20 г

Массовая доля соли в растворе:

ω = [m(cоли)/m(p-p)] * 100 = (2/20)*100 = 10%