Напишить рівняння рекцій взаємодії оксидів з водою: Li2O,SO2,Na 2O, N2O3, SiO2, BaO


Ответы на вопрос

Отвечает Сильченко Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

Li₂O+H₂O=2LiOH

SO₂+H₂O=H₂SO₃

Na₂O+H₂O=2NaOH

N₂O₃+H₂O=2HNO₂

SiO₂+H₂O≠ не взаємодіє,  SiO₂ це ж пісок.

BaO+H₂O=Ba(OH)₂