35 баллов. ПОЖАЛУЙСТА помогите. тесты. 3. Установіть відповідність між назвами класів речовин та

формулами сполук, що належать до цих класів. 1. оксид2. кислота3. сіль4. основаА. NaOHБ. SO2В. O3Г. H2CO3Д. ZnSO44.Напишіть рівняння реакцій:а) магній оксиду з нітроген (V) оксидомб) купрум(II) нітрату з натрій гідроксидомв) термічного розкладу хром(III) гідроксидуг) цинк карбонату із хлоридною кислотою​

Ответы на вопрос

Отвечает Копецкая Милена.

Ответ:

Объяснение:

3.

1-Б

2-Г

3-Д

4-А

4. а)MgO + N2O5 = Mg(NO3)2

б)Cu(NO3)2 + 2NaOH = Cu(OH)2 + 2NaNO3

в) 2Cr(OH)3 → Cr2O3 + 3H2O

г)ZnCO3 + 2HCl → ZnCl2 + CO2 + H2O

Отвечает Досан Аманжол.
1)1-Б
2-Г
3-Д
4-А
2)MgO+N2O5