Розрахувати який об'єм водню повинен вступити в реакцію з купрум 2 оксидом для утворення 32 г міді


Ответы на вопрос

Отвечает Балтабаева Анель.

Ответ:

11,2 л

Объяснение:

Дано: |Розв'язання

m(Cu)=32 г |

_________

Знайти: | Cu+H2=H2O+Cu

V(H2)-? | Складаємо відношення:

1   :  0.5  :  1 т

X=1*0.5/1=0,5

V=n*Vm

Vm=22,4 л/моль-стандартне значення

V(H2)=22,4*0,5=11,2 л