Макромолекули целюлози містять біля 12000 структурних ланок. Обчисли відносну молекулярну масу

целюлози.

Ответы на вопрос

Отвечает Ислаев Руслан.

(С6О5Н10)n

n = 12000

Маса = 12000 * (12*6 + 16*5 + 10) = 12000 * 162 = 1944000 г/моль