KOH + FeCl3 → Вкажіть суму всіх коефіцієнтів


Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Дмитрий.

Відповідь:

3KOH + FeCl3 = Fe(OH)3 + 3KCl

Пояснення:

сума всіх коефів 8

Отвечает Волков Сергей.

Ответ:

3KOH+FeCl3=3KCl+Fe(OH)3

Сумма коэффициентов =3+1+3+1=8