Визначте масову частку Алюмінію у алюміній гідроксиді (Аl(OH)3).

БУУУУУУУУУУУДДДДДДДДДДДЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛААААААССССССССКККККККККАААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Василик Яринка.

Ответ:

Відомо: Al(OH)3     Знайти: W(Al)-?

Розв'язання:  

Аr(Al)=27

Mr(Al(OH)3)=78

W(Al)=Ar(Al)/Mr(Al(OH)3)=27/78 =0,35

або, помноживши це число на 100%, отримаємо 35%

Відповідь: W(Al)=0,35 або 35%.

Объяснение: