Обчисли маси ртуті й кисню, необхідні для добування меркурій(ІІ) оксиду кількістю речовини 0,1 моль.


Ответы на вопрос

Отвечает Закиев Данил.

Ответ:

Объяснение:

    Х г                Х г               0,1 моль

   2Hg      +      O2     =      2HgO

n=2 моль          n=1 моль       n=2 моль

М=201 г/моль  М = 32 г/моль

m=402 г            m=32 г

Х г  Hg   -   0,1 моль  HgO

402 г Hg  -    2 моль  HgO

m(Hg) = 402 * 0,1 / 2 = 20,1 г

Х г  О2   -   0,1 моль  HgO

32 г О2   -      2 моль  HgO

m(O2) = 32 * 0,1 / 2 = 1,6 г