Задача 1. Обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині, виготовленому з 25 г кислоти і

475 г води. Задача 2. У морській воді масова частка солей 13,4%. Яку масу морської солі можна добути повним випарюванням 3000 г морської води? Морська вода- розчин! Задача 3. Які маси цукру і води потрібні для виготовлення 1500 г 10% -го цукрового сиропу?

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Павел.

Ответ: 1 - 5%

2- 402г

3-150 г

1350г

Объяснение:1—25:(475+25)*100% = 5%

2—0.134*3=402г

3—1500:10%=150

1500-150г=1350