Для вирощування кристалів приготували розчин об'мом 1350 мл у якому сіститься натрій хлорид NaCl

масою 180 г. Обчисли масову частку цієї солі в розчині, чкщо його густина 1,08 г/мл

Ответы на вопрос

Отвечает Салтыкова Юлия.

1) Находим массу раствора:

m(p-p)  = ρ * V = 1,08 * 1350 = 1458 г

2) Массовая доля соли в растворе определяется по формуле:

ω = [m(соли) / m(р-р) ]*100 = (180/1458)*100 = 12,35%