СРОЧНООООО ПОМОЖІТЬЬЬЬ СЬОГОДНІІІІІВ ПЖЖЖЖЖЖЖ ДАЮ 20 БАЛІВВВВВВВ

!!!¡!!¡!!!!!!!¡!!!!¡!!!!!!¡!!!!!!!!! У розчині масою 120 грам містисься глюкоза масою 3 грами. Визначте масову частку розчиненої речовини​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Станислав.

Відповідь:

W = m(в-ва) / m(р-ра) * 100%

W=3/120*100%=2.5%

Пояснення:

Масова  частка  розчиненої  речовини ω =  маса  розчиненої речовини  / маса  розчину  х  100%   =  3 / 120  х  100% = 2,5%