Яка кількість речовини фосфор (V) оксиду утвориться при згорянні фосфору кількістю речовини 2 моль?

Яка кількість речовини кисню витрачається при цьому?

Ответы на вопрос

Отвечает Косарева Варвара.

Ответ:

Объяснение:

 2 моль          Х моль           Х моль

  4P       +       5O2      =      2P2O5

n=4 моль       n=5 моль       n=2 моль

2 моль  Р   -   Х моль  О2

4 моль  Р   -    5 моль  О2

n(O2) = 2 * 5 / 4 = 2,5 моль

2 моль  Р   -   Х моль  Р2О5

4 моль  Р   -   2 моль   Р2О5

n(P2O5) = 2 * 2 / 4 = 1 моль