Обчисліть, яку масу глюкози води потрібно використати для приготування 300 г розчину з масовою

часткою глюкози 35%​

Ответы на вопрос

Отвечает Бурнацева Надежда.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 300 г

W(в-ва) = 35 %

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 35 * 300 / 100% = 105 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 300 - 105 = 195 г