До розчину кислоти масою 1000 г з масовою часткою кислоти 9% долили 150 г води. Яка маса кислоти в

утвореному розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмина Женя.

Ответ:

m(кислоти)=9*1000/100=90(г)

Объяснение: