Знайти масу ,обєм, число молекул та відносну густину за воднем бутану кількістю речовин 0,2 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Евгений.

Відповідь:

n (С4Н10)=0,2моль

M(C4H10)=58г/моль

m=58*0,2=11,6г

V=22,4*0,2=4,48л

N=0,2*6,02*10²³=1,204*10²³моль⁻¹

M(H2)=2г/моль

D(Н2)=58/2=29

Пояснення: