До 50г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 10 % додали 100 г розчину, де масова

часткарозчиненої речовини становить 10%. Обрахуйте масовучастку розчиненої речовинив новоутвореному розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Иван.

Ответ:

Тоже 10%, т. к. добавленные раствор имел такую же концентрацию вещества

Но можно и оформить задачей

m1 соли=50г*10%=5 г

m2 соли=100г*10%=10г

m соли=5+10=15г

m р-ра=100+50=150г

w соли=15:150=10%

Дай моему ответу пометку "лучший ответ", пожалуйста