5. На магній масою 9,6 г подіялі хлоридною кислотою. Обчісліть та позначте об'єм газу (н. У.), Что

віділівся. А. 8,96 л. Б. 4,48 л. В. 6,72 л. Г. 6.36 л. Відповідь СРОЧНО !! Помогите !!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Виолетта.

Дано:

m(Mg)=9,6 г

V(H₂) - ?

Решение:

Mg + 2HCl ⇒ MgCl₂ + H₂↑

M(Mg)=24 г/моль

n(Mg)=m/M=9,6/24=0,4 моль

n(H₂)=n(Mg)=0,4 моль

V(H₂)=nV₀=0,4·22,4=8,96 л

Ответ : А)8,96 л