Вкажіть об'єм водню (за н.у.), який виділяється при взаємодії 8,1 галюмініюз хлоридною кислотою​


Ответы на вопрос

Отвечает Колесов Саша.

Ответ:

10,08л

Объяснение:

2Al+6HCl=2AlCl3+3H2

n(Al)=m/M=8,1/27=0,3моль

n(H2)=0,3*3/2=0,45моль

V(H2)=n(H2)*Vm=0,45*22л=10,08л