Розрахувати розчинність речовин Al(OH)3 1,9·10-33​


Ответы на вопрос

Отвечает Гардиш Даринка.

Ответ:

1.4*10-2 або 1г/л

Объяснение:

Дано:

ДР=1.9*10-33

Знайти: х-?

Розв'язок:

Нехай розчинність Аl(OH)3=x моль,тоді

Аl(OH)3>Al3+ + 3OH-

З рівняння:[Аl3+]-х моль, [ОН-]-3х моль/л

ДР=[Аl3+] [OH-]=x(3x) в кубі=9x в 4 степені

Розчинність дорівнює

х=4√1.9*10-33/9=1.4*10-2

(4 є степенем корня,писати не біля а над корнем)

Щоб знайти розчинність у г/л треба:

М(Аl(OH)3)*x=78г/моль*1.4*10-2=1г/л